ZESPÓŁ

Żaneta Mańka

Coach, Trener Sprzedaży, Manager, Handlowiec.


Doświadczenie

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, B2B oraz zarządzaniu działem sprzedaży. Wiedzę i praktykę w tym obszarze nabyła dzięki licznym szkoleniom  z zakresu komunikacji, pracy z trudnym klientem, negocjacji, asertywności i zarządzania, a w szczególności dzięki 10 letniej pracy w branży handlowej, gdzie samodzielnie zbudowała solidne relacje z Klientami strategicznymi oraz wypracowała własne, sprawdzone i niezawodne metody osiągania celów. Sukcesy na polu biznesu i zdobycie poziomu eksperta sprawiły, że zapragnęła dzielić się tą wiedzą z innymi.


Jak prowadzę szkolenia

Prowadzone przeze mnie szkolenia wyróżniają się wysokim poziomem energii, swobodą wypowiedzi uczestników oraz kreatywnym podejściem do analizowanych sytuacji.  Dobrze i pewnie pracuje mi się zarówno z młodymi, pełnymi entuzjazmu sprzedawcami, jak i doświadczonymi menadżerami, wykorzystując zalety obu grup w realizacji wspólnego celu.

Dlaczego warto się szkolić?

W swojej pracy kieruję się przyjętą zasadą: „Znajomość Twoich mocnych i słabych stron pozwala swobodnie poruszać się na każdym gruncie. Czasem potrzebujesz na chwilę się wycofać, by za określony czas... wkroczyć pewnie.” Warto ten czas wykorzystać na rozwinięcie skrzydeł, podniesie swojej pewności siebie, poprzez uczestnictwo w odpowiednim szkoleniu.

Masz do mnie pytania? - Napisz

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Anna Rutkowska – Pyrlik
Rafał Adamowski
Agata Matuszewska
Żaneta Mańka

Ostatnie wpisy na blogu