ZESPÓŁ

Anna Rutkowska – Pyrlik

Trener, coach, socjolog, pedagog. Posiada międzynarodowy certyfikat Master Coach ICI (International Coaching Intitut ), Ukończyła szkołę trenerów LAB (Laboratoria Arkanów Biznesu). Jest również w trakcie procesu akredytacji ICF na poziomie ACC.


Doświadczenie

Od ponad 9 lat prowadzi szkolenia miękkie i rozwojowe, wypracowała 1300 godzin szkoleniowych. Od samego początku pracy zawodowej związana jest z biznesem i środowiskami sprzedażowymi, gdzie wchodząc w struktury firm zdobywała swoje doświadczenie. Specjalizuje się również w sesjach coachigowych z klientem indywidualnym i biznesowym – posiada ponad 700 godzin sesji indywidualnych.


Jak prowadzę szkolenia

W swoich szkoleniach łączę posiadane doświadczenia z wiedzą teoretyczną, co czyni szkolenia ciekawe i bliskie uczestnikowi. Prowadzę szkolenia w formie coachingowo – warsztatowej, zawierające case study oraz gry.

Dlaczego warto się szkolić?

Uczestniczenie w szkoleniach ułatwia komunikację nie tylko w życiu codziennym, ale także przede wszystkim w pracy i w biznesie. Dzięki szkoleniom poznajemy siebie oraz rozwijamy swoje umiejętności.

Masz do mnie pytania? - Napisz

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Anna Rutkowska – Pyrlik
Rafał Adamowski
Agata Matuszewska
Żaneta Mańka

Ostatnie wpisy na blogu